Já vím, že se to tak nepíše - pravidla umím, jenže bych si to po sobě musela vždycky přečíst, abych viděla, kde jsem zase udělala chybu. A na to jsem moooooc líná a nemám tolik času :-D
Tak já závěsi nemám. :-(
A otevřené dveře nemůžeme nechat ani od pokoje, aby k nám pořád nechodil pes naší spolubidlící, protože máme tak trochu alergii a pak spát nemůžeme už vůbec... :-)
(esconder) Pode usar algum HTML simples nas suas mensagens ou, se tiver uma inscrição paga, também pode usar o Editor de Texto Avançado. (pauloaguia) (mostrar todas as dicas)