a co teda to zase jednou usporadat behem tydne? co treba nejake to utery, nebo stredu? pokud by nevadilo, ze dojdu drobet pozdeji, pac ve stredu mame do 6
<jestli vydrží počasí, tak navrhuji sraz někdy o víkendu, teba už od 14 hodin, na nějakém openairu -->> například na Parukářce, nebo v Rýgráči (snad je to gramaticky správně :-)
(esconder) Se, de repente, o site aparecer numa língua diferente, basta clicar na bandeira da sua língua e tudo voltará ao normal. (pauloaguia) (mostrar todas as dicas)