To je dobrý, tady se několik dní diskutuje o termínu a pak přijde monarchie...
Školní rok končí i po 29.6, a pokud jde o konference, tak myslím že 22. už je stejně pozdě...
No chce to přesně stanovit den, místo a hodinu. Prostě natvrdo a né tady začít řešit kdo může a nemůže. Přijdeš nebo nepřijdeš. Pokud se sejít chcete, tak si ten čas uděláte. Uznávám, že tento termín je brzy na to, aby jste něco rušili. Proto také předpokládám, že účas nemusí být tak hojná jako na jiných srazech.
(esconder) Utilize o Bloco de Notas para ver como vai ficar a descrição do seu Perfil com tags HTML antes de submeter um novo (Só para membros com inscrição paga) (rednaz23) (mostrar todas as dicas)