Tak já jsem ta oškubaná co se bude válet po zemi a kolem sebe 10 plných igelitových tašek :) Jo a abych nezapoměla :) Vedle mě bude ještě flaška z okeny :)
Poletucha a spol. :Ha ha ha.
Stoupa: Normalne bych si to ujit nenechal, ale kdyz to naplanujete skoro ze dne na den, tak jo. Stejne budete vsichni cumet na hokej.
(esconder) Se quer saber mais sobre alguns jogos pode visitar a secção de Links e ver se descobre alguns links interessantes. (pauloaguia) (mostrar todas as dicas)