šak ano já mám 2 dárky po 14 Kč takže se do limitu vlezu. A vyberu si 1. Donesu 2 páč určo někdo nepřinese tož aby to nebilo líto některým na něž by se nedostalo
hoky: No jestli máš dva konkrétnídárky, pro dva konkrétní človíčky, tak tak to původně myšleno nebylo.
Ten fór je v tom, že každý donese jeden dáreček (drobnost, tak za 20-30 kaček) Ty se dají na jednu hromádku, nebo se očíslují - no a pak si postupně každý jeden vylosuje (někdy i ten svůj, ale výměna se dá taky domluvit) Pokud někdo donese třeba dva, bude si vybírat taky dva, aby to bylo spravedlivé.
(esconder) Se quer ser sempre avisado sobre uma nova mensagem num fórum, pode receber notificação das mesmas através de seu cliente de news, clicando no logotipo RSS no canto superior direito de cada fórum. (pauloaguia) (mostrar todas as dicas)