Nemělo to být náhodou ve středu 19. listopadu v Olomouci?
BTW. Kdo bude organizátor a zamluví hospodu? Já bohužel v ten den v Brně budu až pozdě a budu zcela jistě nepoužitelný na nějaké organizování. Každopádně moje brněnská asistentka by mohla něco zamluvit. Nějaké tipy? Brňáci?
(esconder) Utilize o Bloco de Notas para ver como vai ficar a descrição do seu Perfil com tags HTML antes de submeter um novo (Só para membros com inscrição paga) (rednaz23) (mostrar todas as dicas)