Evásek: dotaz v poho..odpověď se mi jako nelíbí. Jedu o den dřív a šííílenou oklikou.Mířím k pepinovcům,měl by dojet i MC a pak večer jedem směr Blansko.To víš,chcem se po roce vrátit na "místo činu"(ty víš,vo co go)
Hmno, kazdopadne jsem ochoten v inkriminovany den byt na nadru a lifrovat prislusne nebrnaky na misto urceni... Jen je potreba vedet, kdy ti prislusni osobove dorazi a cim.
(esconder) Se apenas lê regularmente alguns fóruns, pode adicioná-los à sua lista de fóruns favoritos indo à página desse Fórum e clicando no link "Adicionar à minha lista de fóruns favoritos". (pauloaguia) (mostrar todas as dicas)