Hmm jsou zajímavé myšlenky....
1) co by jsme dělali, když soupeř se vykašle na hraní.... to by mi to tady mohlo tvrdnou třeba 2-3 měsíce a nic by se nedělo....
1) třeba když jedu na dovolenou k moři a už nemám tady žádné volné dny, tak mi třeba propadnou nějaké partie..... jsem z toho rozčílený,ale co se dá dělat :o/ ... můj problém :o)
3) už bych dávno měl členství, ale je mi jen 14 a můj problém není v penězích, ale v rodičích.... říkaj, že to je blbost... :o/
Nešla by udělat hra "člověče nezlob se! " ??
Bylo by to zajímavé a byla by to hra, kde by šlo hrát třeba 4 lidé...a to si myslím, že za zkoušku nic nedáme :o)
byla by aspoň zábava :o)
(esconder) Farto de seguir 2 ou 3 cliques para chegar sempre à mesma página? Os membros com inscrição paga podem adicionar páginas ao seu Menu de Contexto. (pauloaguia) (mostrar todas as dicas)