No, pravidla jsem sice nečetl, ale u nás se vždycky hrálo, že 3x se házelo jenom do prvního nasazení figurky, pak už jenom jednou... Ale s nikym se nepřu.
Doleži: Nevim, jestli se tomu říká čorování, když se pouze snažim něco navrhnout, že by to nemuselo být naškodu. Třeba xchat to taky nemá ze svojí hlavy...
(esconder) Se está à espera da sua vez, clique em "mudar", ao lado de "actualização" na página principal e mude o temporizador para uns 30 segundos para que veja mais depressa quando volta a ser a sua vez num jogo. (Servant) (mostrar todas as dicas)