Kašpárek: Tvůj návrh má možná svou logiku a vcelku s ním souhlasím...nicméně to není asi případ tohoto rybníku...protože když se lépe podíváš, tak zjištíš že ladyhawke nemohl dát nic jiného než 0!!!
chessik: A to je přesně důvod, proč jsem přestal navždy hrát rybníky (i když mně bavily). Někteří mají výhodu informace a tu potom doslova a do písmene zneužívají. Rybníky v tomto tvaru nemají společného nic s fér hrou. Úpravu, kterou jsem navrhl - tedy aby vypadl kromě toho, kdo dá nulu (kromě situace, když už nemá žádné body k vsazení) i ten, který dá nejméně bodů větších než je nula byl odmítnut.......
(esconder) Se quer ser sempre avisado sobre uma nova mensagem num fórum, pode receber notificação das mesmas através de seu cliente de news, clicando no logotipo RSS no canto superior direito de cada fórum. (pauloaguia) (mostrar todas as dicas)