Krecik: Puvodne jsem dnes nechtel napsat nic, ale pak jsem si rekl, ze by ten prazdny den v kalendari vypadal osklive, tak jsem to vyplnil aspon takovymi zvasty.
Fencer: proč tu zůstavají staré a již ukončené turnaje? Např. "A dalšíííííí *" se objevil i v nabídce na hlavní stránce. Ne, že by mi to nějak trhalo žíly, ale občas se nechám nachytat...
Xavixx: Kdyz se neplatici clen ozve s tim, ze mu vadi neco, co by jako platici mohl vypnout, odpoved bude pokazde stejna - zaplat nebo to akceptuj. Konec diskuse.
(esconder) Utilize o Bloco de Notas para ver como vai ficar a descrição do seu Perfil com tags HTML antes de submeter um novo (Só para membros com inscrição paga) (rednaz23) (mostrar todas as dicas)