no a ještě jsem si přečetla diskusi.... ((22. srpna 2007, 13:39:16) hehe, a teď to všechno ustane a pak se to hodí na Parisku..) , ale jsem ráda, že to neustalo po mém utonutí, ale s odchodem Labbedy - tím je vše vysvětleno
(hjem) Hvis du ønsker å finne en eldre melding fra en bruker klikk på denne brukerens profil og bruk "Vis meldinger fra denne brukeren" øverst på siden. (konec) (Vis alle tips)