Modifisert av R.A.D.Y. (29. januar 2007, 22:53:11)
Evásek: Já myslím, že o to tady zrovna nejde. Spíš jde o to, že nikde není upozornění, že když ti vyprší členství že nemůžeš dál pokračovat v rozehraných rybnících. A jelikož v hrách můžeš, tak to zjištění potom k nazlobení docela je...
(hjem) Har lyst å spille flere spill, men klarer ikke å bestemme deg for hvilke spill du har lyst til å spille? Bli med i en turnering med tilfeldige spill. (pauloaguia) (Vis alle tips)