Modifisert av R.A.D.Y. (29. januar 2007, 22:53:11)
Evásek: Já myslím, že o to tady zrovna nejde. Spíš jde o to, že nikde není upozornění, že když ti vyprší členství že nemůžeš dál pokračovat v rozehraných rybnících. A jelikož v hrách můžeš, tak to zjištění potom k nazlobení docela je...
(hjem) Hvis det er spill du vil finne ut mer om kan du ta en kikk på Lenker-seksjonen og se om du finner noen interessante linker der. (pauloaguia) (Vis alle tips)