dobre , a teraz mi moze niekto povedat ako mozem dat nejaku ziadost o clenstvo do plateneho clenstva aby mohol niekto vidiet a pripadne mi zaplatit to clenstvo? to by sa mi zislo
Fencer: Včera jsi říkal že už se do Velikonoc červeného nedočkám Tak jsem tedy teď využila červený kód, a jdu to hned zaplatit, můžu tě poprosit, abys mi potom nějak přepočítal ten zbývající čas jezdce na věž?
Pouzivam styl No fonts a od vcera sa my zacali zle ukazovat zapisy partii na pravej strane.Su posunute doprava a su mimo farebny podklad a nezmestia sa na sirku obrazovky.Predtym som tento problem nemal.
(hjem) Hvis du alltid vil bli varslet om det siste innlegget i et forum: Du kan motta innlegget i nyhetsprogrammet ditt ved å klikke på RSS-logoen øverst til høyre i hvert forum. (pauloaguia) (Vis alle tips)