Fencer:hm já vůbec nevím nevím jak to vzniklo,normálně jako vždy když přijdu z práce zapnu pc, uvařím si kafe a zasednu k tomu a odehrál v pohodě pár her,no a jak do toho pořád čučím do noci,tak jsem u toho tradičně na 10 minut v sedě usnul při rozehrané hře a poté už to nejede,občas v tom spánku mačkám myš a také kocour mi běhá po klávesnici,ale opravdu nevím co bych v nastavení změnil.
Jsem z toho trochu blázen,nezobrazují se mi ve všech hrách žádné kameny,figury,lodě,vlajky soupeřů a čas.Hrát by ovšem šlo jenom mám pocit,že bych vše prohrál když nevím čím a kam táhnu.
Fencer:Filipe jsou-li to 4tisíce tak jsem to já-posílal jsem to ze svého konta na EXPEKT.COM a variab.s.jsem psal do poznámek,jelikož tam není kolonka,č.účtu je 502680018/2700 a já proč mi ta věž pořád nečerná.
(hjem) Spill et spill i "real time" med en motspiller som er online! For at dette skal være mulig må både du og motspilleren velge "Flytt, og bli stående" som fast valg, og så laste siden på nytt med F5-tasten. (TeamBundy) (Vis alle tips)