No, tady jde spis o to, jak prinest kvalitnejsi sluzby tem, co si zaplatili jezdce nebo vez. Nejvetsi problem je bezesporu vytizenost serveru a likvidace neaktivnich hracu zrovna v tomto moc nepomuze.
whikki: No vsak server by porad zustal pro hrani zdarma. Komu by po 3 mesicich vyprselo konto, mohl by si bez problemu zridit nove.
To je vlastně pravda, to sem si neuvědomil. A ztráta dosažených BKR by asi víc hráčů přesvědčila si zaplatit než začínat po třech měsících od nuly, tomu kdo by si chtěl jenom občas zahrát by to asi nevadilo.
Ale zase aby se nenaštvali úplně a nešli jinam...
(nascondi) Se guardi regolarmente soltanto alcuni dei forum puoi aggiungerli all’elenco dei forum preferiti andando alla pagina del forum e quindi cliccando “aggiungi ai miei forum preferiti”. (pauloaguia) (mostra tutti i suggerimenti)