fencer:pochvalte Máju.... (padá mi to mnohem míň než s Vildou-jak to???) ...co třeba udělat takovou malou sbírku na novej server...třeba na Ferdu, nebo Pytlíka... :o) mohl by tu být někde takovej malej "teploměr", co by ukazoval kolik tam už je, kolik chybí.... ;o) u toho hned číslo účtu... třeba já, zatím si členství platit nebudu, ale pár kaček se tam poslat dá, třeba i měsíčně :o)
(nascondi) Stanco di cliccare 2 o 3 volte per raggiungere una pagina? L’abbonamento consente di aggiungere al menu contestuale il collegamento diretto. (pauloaguia) (mostra tutti i suggerimenti)