Já bych pěšce už nijak neomezoval. Jak říká Zenomir, spoustu lidí by to zbytečně otrávilo. Jediné přijatelné omezení mě napadá ještě snížit počet možných rozehraných partií. Pěšec bude nadrženě čekat u monitoru na soupeřův tah, nevydrží to a zaplatí ;-)
(nascondi) Se desideri essere sempre avvertito circa l'ultimo messaggio su un forum, puoi ricevere i messaggi sul tuo news client cliccando il marchio RSS in alto a destra di ogni pagina. (pauloaguia) (mostra tutti i suggerimenti)