Já bych pěšce už nijak neomezoval. Jak říká Zenomir, spoustu lidí by to zbytečně otrávilo. Jediné přijatelné omezení mě napadá ještě snížit počet možných rozehraných partií. Pěšec bude nadrženě čekat u monitoru na soupeřův tah, nevydrží to a zaplatí ;-)
(nascondi) Se sei interessato all'andamento del torneo a cui stai partecipando, puoi discuterne con i tuoi avversari nell'apposito forum di dscussione. (HelenaTanein) (mostra tutti i suggerimenti)