Board pro jakýkoliv druh diskuse. Bez sprostých slov, prosím.
Liste des forums de discussions
Vous n'êtes pas autorisé de poster des messages dans ce forum. Le niveau d'adhésion minimal requis pour poster dans ce forum est Cavalier.
lukulus: díky moc. Ještě mě čeká jedna operace asi za měsíc s dobou léčení cca 2 měsíce - takže hodlám do nového roku vykročit s novým, funkčním kolenem
všichni: Hola hola, už jsem doma - běhám jako postřelená srnka, koleno jak od brokovnice....
Samozřejmě, že Maťátko šíleně přehání - jen jsem stručně popsala co a jak.... škrtla si! - náhodou jsem se dozvěděla, že když ona byla v nemocnici, tak se sprchovala s chlapama
Tak jsem právě dotelefonovala s Pariskou.Všechny moc pozdravuje.Myslím,že není třeba se o ni moc bát,neztratila nic ze svého humoru a ukecanosti.(sem si skoro ani neškrtla)
(Cacher) Lorsque vous jouez un coup dans une partie, vous pouvez décider quelle autre sera affichée en suivant en choisissant l'option appropriée dans la liste des 'aller à'. (pauloaguia) (Montrer toutes les astuces)