Ahoj,jmenuji se Nadia Medrarová.Mám ráda psy,klid,čtení,Harryho Pottera,relaxační koupel ve vaně,kosmetiku.Budu ráda když mě vyzvete na : šachy,(temné) lodě,člověče nezlob se.Pokud si mě budete chtít přidat mezi přátele,napište mi do vzkazníku.(totéž platí i přijetí do spolčentsva).Nebojte se mi napsat .Na hranou !
(kaŝi) Se vi volas saluti iun en ties denaska lingvo, provu nian 'vortaron de ludanto', en la ligo "pli pri lingvoj" sub la flagoj. (pauloaguia) (Montri ĉiujn konsilojn)