Změněno uživatelem Hexis (25. ledna 2008, 10:51:11)
Zdravím všechny dámové nadšence! Rád bych upozornil na poměrně dost zásadní bug, který jsme objevil v jedné ze svých partií!
BrainKing nechal soupeře zahrát nepovolený tah!!!
Konkrétně se jedná o tuto partii: Dáma (ibraim vs. Hexis). Můj soupeř zahrál v 16. tahu b2-c3, přestože dle pravidel musel skákat 16. h2xf4 a v podstatě měl celou partii již prohranou (16. ... d6-e5 17. f4xd6 e7xc5xa3xc1D Č+)!
(skrýt) Pokud pravidelně čtete několik vybraných diskusních klubů, můžete je přidat do seznamu oblíbených kliknutím na odkaz !přidat k oblíbeným klubům" na stránce příslušného klubu. (pauloaguia) (zobrazit všechny tipy)