Användarnamn: Lösenord:
Registrering av Ny Användare
Tretärningspoker (visa reglerna | diskutera - 170, 38)


(news)
Gamar 
(svart, 1847)
Senaste draget: 21. juli 2020, 19:02:07

#BeskrivningPoäng
karijGamar
1Ettor269349
2Tvåor412182824
3Treor9182761836
4Fyror481281624
5Femmor102060102045
6Sexor123654123654
 Bonus     35
7Triss195269284669
8Fyrtal194269295463
9Fullt hus255075255075
10Liten stege306090306090
11Stor stege408012080120
12Femtal00000150
13Chans244469164072
Totalpoäng12981467


(news)
karij , 64. (64.)
(vit, 1895)
Senaste draget: 21. juli 2020, 19:01:51


Turnering: ELECTRO CUP - 2020 , Diskussion
Partiets ID-nr: 8485609
Tid per drag (?): 2 dagar, vanlig semester
Offentligt spel (synligt för andra spelare)
Rankat spel (resultatet kommer att räknas i spelarens BKR)
Gamar har fler poäng.
Gamar är vinnare.



Copyright © 2002 - 2026 Filip Rachunek, all rights reserved.
Tillbaka till sidans början