Användarnamn: Lösenord:
Registrering av Ny Användare
Tretärningspoker (visa reglerna | diskutera - 170, 38)


(news)
G-444 
(svart, 2142)
Senaste draget: 13. juli 2013, 11:44:21

#BeskrivningPoäng
seldomG-444
1Ettor1692612
2Tvåor482421224
3Treor3242761818
4Fyror8243682448
5Femmor53045153060
6Sexor124854123654
 Bonus 3535 3535
7Triss275084255481
8Fyrtal123478000
9Fullt hus255075255075
10Liten stege06090306090
11Stor stege40801204080120
12Femtal010015000150
13Chans235278255278
Totalpoäng16661492


(news)
seldom 
(vit, 1559)
Senaste draget: 13. juli 2020, 10:25:39


Turnering: ELECTRO CUP - 2020 , Diskussion
Partiets ID-nr: 8485607
Tid per drag (?): 2 dagar, vanlig semester
Offentligt spel (synligt för andra spelare)
Rankat spel (resultatet kommer att räknas i spelarens BKR)
seldom är vinnare.



Copyright © 2002 - 2026 Filip Rachunek, all rights reserved.
Tillbaka till sidans början