Användarnamn: Lösenord:
Registrering av Ny Användare
Trippel Tärningspoker 6D (visa reglerna | diskutera - 170, 38)

2 vinster match
milionovej kluk vinner denna match.
Ställning: Aluna: 1.0, milionovej kluk: 2.0
Avslutade partier i denna match:
#vitsvartResultat
1Alunamilionovej klukTidsförlust.
2milionovej klukAlunaFler poäng.
3Alunamilionovej klukTidsförlust.


(news)
Aluna 
(svart, 1479)
Senaste draget: 25. september 2014, 17:45:31

Ställning (2): Aluna: 1.0, milionovej kluk: 2.0
#BeskrivningPoäng
milionovej klukAluna
1Ettor010152012
2Tvåor416126824
3Treor12304561236
4Fyror123248416
5Femmor5060104060
6Sexor2448721872
 Bonus 5050   
7Fyrtal93185678
8Femtal010578
9Kåk255075255075
10Full bil801204080120
11Fullt hotell100150150
12Stor stege1354590135
13Komplett stege6012018060120180
14Sextal
15Chans276284
Totalpoäng20561726


(news)
milionovej kluk 
(vit, 1815)
Senaste draget: 23. september 2014, 09:01:14


Turnering: Pat a Mat (26. augusti 2012, 07:48:31), Diskussion
Partiets ID-nr: 6349535, Matchens ID-nr: 642879
Ställning: Aluna: 1.0, milionovej kluk: 2.0
Tid per drag (?): 7 dagar 7 timmar, vanlig semester
Offentligt spel (synligt för andra spelare)
Rankat spel (resultatet kommer att räknas i spelarens BKR)
milionovej kluk är vinnare.



Protokoll (dölj)

<<<>>>

 milionovej klukAluna
7. augusti 2013, 08:40:06
1. 10 (5-2-2-6-6-5) 2 (3-6-2-6-2-2)
2. 4 (4-4-1-4-6-5) 7 (2-6-4-2-2-2)
3. 3 (3-3-4-3-3-3) 7 (5-5-5-4-5-2)
4. 6 (6-4-6-6-6-1) 2 (2-2-5-1-2-2)
5. 4 (6-2-4-4-4-4) 10 (3-4-3-4-1-1)
6. 3 (3-4-3-3-3-3) 13 (6-2-1-4-5-3)
7. 1 (1-1-1-1-4-1) 12 (2-4-4-5-6-3)
8. 6 (6-1-6-2-6-6) 13 (3-6-5-4-2-1)
9. 5 (5-6-5-2-5-5) 2 (2-4-2-4-1-5)
10. 11 (3-5-3-5-3-5) 13 (5-3-1-4-6-2)
11. 1 (6-1-1-1-1-1) 7 (4-4-5-5-5-5)
12. 11 (2-3-3-2-3-2) 12 (6-5-2-6-3-4)
13. 2 (2-6-1-3-5-2) 3 (5-1-3-5-3-6)
14. 9 (1-1-1-4-5-4) 6 (5-6-1-1-6-6)
15. 9 (2-6-4-6-6-4) 9 (1-2-2-5-1-2)
16. 7 (3-6-6-6-6-4) 4 (2-4-2-6-6-5)
17. 9 (2-3-3-4-4-3) 9 (3-4-4-6-6-4)
18. 10 (5-3-3-5-1-1) 12 (2-3-1-5-4-4)
19. 8 (6-6-6-6-6-5) 10 (5-4-4-5-2-2)
20. 13 (5-3-4-2-1-6) 5 (4-4-5-5-5-5)
21. 15 (6-6-6-5-3-5) 8 (5-5-1-5-5-5)
22. 3 (1-3-4-3-3-3) 5 (6-5-5-5-5-6)
23. 13 (5-6-3-1-2-4) 1 (1-6-5-1-1-1)
24. 6 (3-3-6-6-6-6) 10 (6-5-5-2-6-2)
25. 13 (6-3-2-5-4-1) 1 (4-3-1-1-3-2)
26. 4 (1-2-4-4-4-4) 5 (5-6-4-5-1-4)
27. 15 (6-3-3-5-4-6) 9 (1-4-1-1-3-3)
28. 12 (3-6-4-5-6-2) 4 (4-4-1-2-2-6)
29. 5 (5-5-5-5-5-1) 11 (2-3-3-2-2-3)
30. 1 (4-3-5-3-3-6) 1 (2-2-6-2-4-2)
31. 15 (5-6-5-4-3-5) 3 (5-5-1-5-3-3)
32. 8 (1-2-1-3-3-1) 3 (3-2-3-3-4-3)
33. 2 (2-4-5-1-2-6) 6 (6-5-6-6-3-6)
34. 2 (2-2-2-1-2-6) 6 (6-3-6-6-3-6)
35. 12 (3-4-5-6-2-1) 15 (6-3-6-6-6-3)
36. 12 (3-2-6-4-4-5) 4 (5-6-5-2-6-5)
37. 7 (6-1-5-2-5-6) 8 (1-2-6-6-2-2)
38. 8 (5-5-5-5-5-3) 15 (1-4-1-4-1-3)
39. 5 (2-3-5-5-5-5) 11 (4-3-4-3-3-4)
40. 10 (2-6-6-2-3-3) 15 (4-4-2-4-3-6)
41. 11 (1-2-1-2-2-1) 8 (3-6-2-6-2-2)
42. 14 (4-1-3-4-5-4) 11 (2-5-5-2-5-2)
43. 14 (4-4-2-2-5-4) 14 (1-5-3-3-3-3)
44. 14 (4-6-6-6-4-5) 14 (1-2-1-1-1-1)
45. 7 (4-4-4-6-4-6) 14 (2-4-4-4-5-2)
Copyright © 2002 - 2026 Filip Rachunek, all rights reserved.
Tillbaka till sidans början