Användarnamn: Lösenord:
Registrering av Ny Användare
Tretärningspoker (visa reglerna | diskutera - 170, 38)


(news)
Mach Machovic 
(svart, 1362)
Senaste draget: 13. april 2009, 17:13:39

#BeskrivningPoäng
EvásekMach Machovic
1Ettor1212226
2Tvåor412244818
3Treor6182762436
4Fyror81636123248
5Femmor103060154060
6Sexor123654122454
 Bonus  35 3535
7Triss285078225272
8Fyrtal000175078
9Fullt hus05075255075
10Liten stege306090306090
11Stor stege40801204080120
12Femtal0000100150
13Chans234278254478
Totalpoäng12471731


(news)
Evásek 
(vit, 1927)
Senaste draget: 12. april 2009, 19:46:27


Turnering: HAPPY BIRTHDAY FENCER , Diskussion
Partiets ID-nr: 3557985
Tid per drag (?): 7 dagar, vanlig semester
Offentligt spel (synligt för andra spelare)
Rankat spel (resultatet kommer att räknas i spelarens BKR)
Mach Machovic är vinnare.



Copyright © 2002 - 2026 Filip Rachunek, all rights reserved.
Tillbaka till sidans början