I play to have fun. And if I win, it's even better... I also like a chat during a game, as I like to get to know people from all over the world Playing and chatting
(скрий) Ако четете редовно само някои от дискусиите, можете да ги добавите в списъка си с любими дискусии като отидете на страницата и чукнете на "Добави към любимите ми дискусии". (pauloaguia) (покажи всички подсказки)