Потребителско име: Парола:
Регистрация на нов потребител
Профил: TC

TC (Tayfun Candan) - Мозъчна Пешка, 0 Мозъци, 390 точки от постижения
Общ резултат: 3226 победи, 168 равенства, 2210 загуби, 171 спечелени турнири

Лични данни
Публичните приятели на TC

AlliumCepa
разглежда главната страница
Good Luck :)FLR
прикрит режим (?)
Tutagil
разглежда главната страница
chessik
излиза
aaru
разглежда главната страница

(покажи всички публични приятели)

Фотоалбумите на TC

Идентификатор:16802
Членство:Мозъчна Пешка
Пол:Мъж
Държава:Турция
Първо влизане:6. юли 2005, 20:16:04
Последно действие:29. юни 2019, 12:42:30 - разглежда дискусии (BrainKing.tr)
Общо чипове:
1000
Почивни дни:вторник и петък
Оставащи дни от ваканцията:10 дни - използва автоматична ваканция

Добави TC към моите приятели | Добави TC към блокираните потребители

Покани TC на игра на
Описание:
Mostly backgammon and similar board games are my favorites but I am also open to try new games if I can find enough time.

I accept new invites for the mentioned games inside 'Fast Stairs'. If the invites come from The Masters of Backgammon or from my fellowship group 'Liberals & Talents' or from The Friends of me, I am ready for the challenge!

Generally I am a quick player and prefer quick players of course. My favorites for move time is: Fischer Time 1/0,3/5; 3, 5, or 7 games per match. Please do not invite me for slow and/or single games.

I don't like waste of time, I prefer to resign the running game if it seems 100% lost, of course wait the the same move from my opponents.
If you don't see my alias (TC) in the Stairs, you have quite chance to climb to higher steps, for the limited time! Enjoy!

If you think that yourself enough fast and good player, hope to play with you in bimonthly 'Top 10% Faster Backgammoners' tournament. 

***************************************************************

Çeşitli tavla ve benzer tahta oyunları favorilerimdir fakat yeni oyunları denemek için, eğer yeterince zaman bulabilirsem açığım.

İsmi geçen oyunlarla ilgili yeni davetleri, 'Merdiven (Stairs)' içerisindeki oyunlarda kabul ederim. Eğer davetler, Tavla Ustaları tarafından veya arkadaşlık grubum 'Liberaller ve Yetenekler' içerisinden, ya da arkadaşlarım tarafından gelirse, meydan okuma için hazırım!

Genellikle hızlı bir oyuncuyumdur ve şüphesiz hızlı oynayanları tercih ederim. Favori hamle sürem: Fischer Saati 1/0,3/5; tercih ettiğim oyun sayısı, maç başına 3, 5 veya 7 olanlardır. Lütfen, yavaş ve/veya tek oyunlu maçlar için beni davet etmeyin.

Gereksiz yere zaman harcamamak için, sonucu %100 belli olan oyunlara devam etmem ve çekilirim, şüphesiz aynı davranışı rakiplerimden de beklerim.
Takma ismimi (TC), Hızlı Merdivenler (Stairs) içinde göremiyorsanız, kısa bir süre için de olsa, yukarı basamaklara tırmanmak için şansınız var demektir! Keyfini çıkarın!

Eğer, hızlı ve iyi bir tavla oyuncusu olduğunuzu düşünüyorsanız, iki ayda bir düzenlenen ve 'Tepedeki %10 Hızlı Tavlacılar' içerisinde yer alanların katılabileceği turnuvada oynayacağımızı umarım. 
Дата и час
Приятели на линия
Любими дискусии
Дружества
Подсказка на деня
Copyright © 2002 - 2020 Филип Рачунек, всички права запазени
Нагоре