Vtipy

Zkuste rozkmitat bránice svých souperu i jiným zpusobem :-)

Fencer a Londo podporují zákaz vtipu s xenofobním, rasistickým podtextem.

Důležité upozornění: Tento klub je primárně určený k psaní vtipů. Pokud je chcete komentovat, prosím, ale ostatní diskusi velmi bedlivě zvažte. Může být moderátorem označena za OT a smazána.

Jak vyhledat, zda tvůj vtip již někdo nezveřejnil? Je to jednoduché: v políčku Hledat v příspěvcích zadej klíčové slovo (určitě tě nějaké napadne) z tvého vtipu. Výsledek je otázka několika vteřin.

Motorismus

Brutálním trapasem pro české barvy skončil tradiční zimní motocyklový závod „Okolo Kodaně." Na výborném druhém místě totiž původně dojel český závodník Dežo Lakatoš. K jeho smůle se však na třetím až šestém místě přiřítili do cíle členové Dánské královské policie a našeho borce pro krádež soutěžního motocyklu zatkli. Po definitivních úpravách tak zvítězil švédský jezdec Zakrutsson před Brazilcem Ayrtonem Nebrzdsennou. Třetí skončil i přes několik tvrdých pádů finský reprezentant Tlamonen.

Hokej

Aktuální výsledky přátelských mezistátních hokejových utkání:

Rusko-Itálie 7:1. Branky: Pukov, Hokejkov, Netrefjenko, Nahravkov, Doklepov, Vítězov, Debaklov – Trappassonni. Rozhodčí: Blbopiskaa (Fin.). Vyloučení: 6:6, navíc Zprasilov – Vrahoni 5 minut a do konce utkání.

Slovensko-Polsko 5:5. Branky: Somsatrefil, Tentambol, Akozdela, Plichta, Takmerví?azný – Nahoda, Brutalbombowski, Sczasnybanan, Zprdeleklikowski, Skorozoufalski. Rozhodčí: Ofsajdov (Rus.). Vyloučení 5:9, navíc Przizabilow 10 minut a do konce utkání.

Švédsko-Japonsko 3:3. Branky: Ataksson, Petardssen, Neminulsson – May-ho-tam, Dal-sem-ho, Yataki. Rozhodčí: Mlha (ČR). Vyloučení: 5:2, navíc Su-pra-se 5 minut a do konce utkání.

Finsko-Kanada 1:3. Branky: Mittoskurvilii – Hattrix 3. Rozhodčí: Czernasvinia (Pol.). Vyloučení: 10:9, navíc Chujonen a Tyvolee 5 minut a do konce utkání.

Egypt-Somálsko nehráno. Hosté přijeli bez výstroje a při rozbruslení naboso přimrzli. Zápas bude sehrán po rozpuštění a následném znovuvytvoření ledové plochy.

Skoky na lyžích

V prvním závodě seriálu ve skocích na lyžích družstev zvítězil tým Ruska ve složení Rozjezdov, Odrazov, Dopadov a Rekordov před finskou sestavou Lyzilaa, Skluzinen, Vzduchemplachtii a Hulkiniemi. S výsledky jsem spokojen, uvedl švédský trenér ruského týmu Telemarcus Andersson. Naši skončili v poli poražených. Přímo tragicky dopadli Zlámal a Haxna, kteří si při doskoku zlámali haxny.

Šachy

Vynikajícího úspěchu na mistrovství světa v bleskovém šachu tělesně postižených dosáhl český reprezentant Jožka Bezruč. Tento borec startující v kategorii A1-trupík určené pro sportovce bez všech čtyř končetin postoupil do druhého kola přes obhajujícího mistra světa Anatolije Beznogova, když vtipně využil přítomnosti své osobní masérky Evy Kozové. Zatímco Bezruče Kozová inspirovala natolik, že dosáhl svým pindíkem z E2 až na E6, jeho soupeř byl naopak zcela konsternován, doslova za šachovnicí ztuhl a byl diskvalifikován pro překročení časového limitu. Ve druhém kole čeká Bezruče nadmíru nebezpečný portugalský reprezentant O.N.Aniista.

Tenis

Nedohrán zůstal finálový zápas tenisového turnaje Burundi Open, ve kterém se střetli finský tenista Tento Mastii a Japonec Natosu Kra-atki. Utkání bylo ukončeno uprostřed třetího setu poté, co jeden z diváků brutálně utloukl rozhodčího kyjem. Jak násilník na svou obhajobu sdělil, konal na základě rozhlasové reportáže, kde se komentátor zmínil o tom, že k dosažení úspěchu je třeba pořádně zabíjet na síti.