I use Firefox now and much prefer it to IE. It does import your bookmarks.
I thought there might be a few problems with a Yahoo toolbar (they say as such) but mine works perfectly.
(скрий) Когато местите в някоя игра, можете да изберете какво да се зареди след това, като изберете съответното от списъка до бутона за местене. (pauloaguia) (покажи всички подсказки)