crosseyed: Do you get a lot of snow there? We had snow Friday...about 3 inches...It's almost completely gone now. It's always a big deal here because it rarely snows.
Сделано для crosseyed_uk (10. Декабря 2017, 18:12:33)
Doris: No we don't get much snow where I live. Up north and Scotland get snow more often. Like you it is a big deal here too. The country just does not cope when we get snow.
(убрать) Если Вы не желаете что бы остальные игроки знали что Вы делаете, то Вы можете включить такой режим в Настройках (только платнюм членам). (pauloaguia) (Показывать все подсказки)