crosseyed: Do you get a lot of snow there? We had snow Friday...about 3 inches...It's almost completely gone now. It's always a big deal here because it rarely snows.
(убрать) Если внезапно сайт виден на различных языках, надо щелкнуть на флаг с вашим языком, что вернет к нормальному изображению. (pauloaguia) (Показывать все подсказки)