I want to be a Master Student, learning new chess info, and sharing that info with others. And then I want to master what I learn. Read about local chess with a global perspective at http://shahrukh.blogspot.com
(ascunde) Poţi să foloseşti HTML în mesajele tale sau dacă eşti un membru plătitor,poţi de asemenea folosii Editorul Bogat de Texte (pauloaguia) (arată toate sfaturile)