Hi! welcome to play with me :-) I like playing black in chess. I usually play (and clear all my turns) everyday if I can connect internet. So not fear that I am slow mover. I think I am fast!
(ascunde) Dacă vrei să vezi un mesaj mai vechi al unuia dintre jucători,fă click pe Profilul lui şi utilizează linkul "arată mesajele acestui utilizator" de la începutul paginii. (konec) (arată toate sfaturile)