Bobes: Ani ne, kdyz vemes v uvahu, ze diky tomu promyslim kazdy tah 2x (teda pokud naahodou nehodime stejne :-)). Je to celkem pruda. Ale na druhou stranu, jakozto neplatic si nedelam narok na vyslyseni mych narku. :))
(ascunde) Dacă vrei să saluţi pe cineva în limba natală, încearcă Dicţionarul Jucătorului ,la linkul "mai mult despre limbile folosite" sub steaguri. (pauloaguia) (arată toate sfaturile)