Bry je salát :-))))) přeložte mu to někdo, dík... Jistý turnaj je odehraný za dva dny ale kromě této perly. On jej natáhne... no zatím to vypadá na asi 200 dní, pár tahů ještě potřebuju abych ho udolal! Má to cenu? Takto zdržovat hry? Jinak je tento server dokonalý... ovšem toto mě odtud vyhání a vidina, že zaplatím pár korun a budu takto čekat na více turnajů mě nijak neláká. Berte to jako podnět do diskuse a důvod, proč ještě nepodpořím tento, jinak perfektně promyšlený a zpracovaný, server. :-)
(ascunde) Poţi să foloseşti HTML în mesajele tale sau dacă eşti un membru plătitor,poţi de asemenea folosii Editorul Bogat de Texte (pauloaguia) (arată toate sfaturile)