Musim pochvalit sefa,tadle hra je skvelej napad,skoda ze nemuze byt kazddou hodinu kolo,ted u toho sedim a odpocitavam minuty do dalsiho tahu :) imho,kolik je zhruba neaktivnich uctu z tech 1Ok???
(ascunde) Dacă vrei să fii la zi cu ultimele afişaje de pe tabelel de discuţii,poţi primii veşti la ştiri clienţi,făcând click pe logoul RSS de pe parte de sus a fiecărei table. (pauloaguia) (arată toate sfaturile)