veronikam: Byljsem jednou z tvych obeti, ale pripadalo mi dost nevhodne se ptat. Uz jsem jednou takhle prohral sveho casu s Pedrem, ale tam jsem si byl jisty, ze to byl z jeho strany vedomy risk:)
Sem rad, ze se to talhle osvetlilo. Snad jen, ze by spis vylouceni z rybniku zaslouzil/a Dalkelly.
Fencer: Myslis, ze by sel udelat turnaj druzstev v rybnikach?
Videl bych to treba takhle: Kazde druzstvo by nominovalo n hracu a bylo by odstartovano n rybniku. Umisteni by se bodovalo a tym s nejvetsim bodovym ziskem by byl vitez.
(ascunde) Poţi să foloseşti HTML în mesajele tale sau dacă eşti un membru plătitor,poţi de asemenea folosii Editorul Bogat de Texte (pauloaguia) (arată toate sfaturile)