Takový cvičný dotaz: V šachách, v dámě, atd. je dobré hrát se silnějšími soupeři, protože člověk něco odkouká ... platí to i tady ? Dá se v žabce - kromě takových těch základních věcí - něco naučit od soupeře ?
(ascunde) Te oboseşte să tot faci click pentru a ajunge la pagina dorită?Membrii plătitori şi-o pot adăuga la Meniul Contextual. (pauloaguia) (arată toate sfaturile)