Mám začátečnický nápad... Opravte mě prosím, jestli je to blbost. Nedalo by se u žabiček vedle zápisu odehraných tahů napsat jejich bodovou hodnotu? Bylo by to přehledné a nemusela bych se vracet zpět a hledat, kde jsem udělala chybu a dal soupeři vydělat. Bylo by to po stránce programu nemožné?
(ascunde) Te oboseşte să tot aşezi vapoarele la începutul jocului de Bătălia cu vapoare sau Espionage?Mergeţi la Editorul de jocuri şi salvaţi-vă câteva din poziţiile preferate,pentru a le putea utiliza pe viitor. (pauloaguia) (arată toate sfaturile)