Ja nechapu co vsichni s tema xp-ckama delate ? Mam je xod doby co jsem si je splasil , 3 mesice od uvedeni a furt slapou jak hodinky a ani jednou mi nesleteli a to na nich obcas delam velky kraviny
Mel jsem tam predtim jen codec all in one . A pak starsi nimo balik . Media player 10 mi hlasi , ze jeden nebo vice kodeku chybi k prehrani . Bs player novejsi ? Zkusim sosnout
Lui : presneji je to jedno avicko Co mam od kamose , kdyz to spustim v bsplayeru tak mi obraz jede a zvuk ne . Zkusil jsem sosnout balik codec all in one . Ale je to porad stejne .
(ascunde) Joacă în timp real cu adversarul!Pentru ca acesta să fie posibil şi tu şi adversarul trebuie să selectaţi opţiunea "Mută şi rămâi aici" şi să reâncarci pagina cu tasta F5! (TeamBundy) (arată toate sfaturile)