Modificat de Matus (AO) (30. Septembrie 2004, 17:11:39)
čo sa mňa týka, na 70% by som mal by v Prahe od piatku do nedele... ale v nede¾u večer určite budem už na ceste do BA... ale je to iba 70%, že prídem...
(ascunde) Dacă vrei să fii la zi cu ultimele afişaje de pe tabelel de discuţii,poţi primii veşti la ştiri clienţi,făcând click pe logoul RSS de pe parte de sus a fiecărei table. (pauloaguia) (arată toate sfaturile)