Nyní jen stručně z deníku.
:)
První překročení osmdesáté rovnoběžky.
Blodění v mlze.
Druhé překročení osmdesáté rovnoběžky.
Prohlídka Petrogradské ermitáže.
V Nymburce jsem byl ted o vikendu a meli jsme na starosti jiny veci nez BK :-)
Ale nejaky sraz, nejlip nekdy v tejdnu a mimo stredy a ctvrtka bych uz klidne snesl ...
A ke Stoupum se chystame kdy? :)))
(ascunde) Dacă vrei să selectezi o lăţime a benzii pentru a reduce suma informaţiilor apărute în pagină,încearcă să schimbi numărul jocurilor de pe pagina principalăşi numărul mesajelor afişate pe pagină,o poţi face de la Setări. (pauloaguia) (arată toate sfaturile)