Fencer a striptýz nám zaručíš? ;)
Anatole blázníš? :-o Platit jim za to? Oni to pro nás udělají rádi a ještě budou platit oni nám aby jsme se dívaly :)))
ahoj ahoj lidicky, v pondeli uz konecne dorazim do prace, tzn., ze konecne budu mit net k dispozici, takze doufam, ze vas konecne uvidim ... venku je krasne takze bych to videla na nejakou tu zahradku co vy na to?
(ascunde) Dacă vrei să fii la zi cu ultimele afişaje de pe tabelel de discuţii,poţi primii veşti la ştiri clienţi,făcând click pe logoul RSS de pe parte de sus a fiecărei table. (pauloaguia) (arată toate sfaturile)