Teda lidi, člověk si odskočí na oběd, a hned 36 nových příspěvků... :)
Že bych se pustil do vydírání? Já vím kde Stoupa bydlí... :)))))
Ale na pracovišti by to tam mohlo být zajímavější... Liquid by se přidal?? :)))
Fenci to jsi musel byt totalne pod paru, ja to nebyl co se pokousel o strip :-DD, a jako majitel bytu veskere orgie zakazuji a sve nechutne choutky si bezte ........
Tak to pozor. řeklo se za doprovodu juchající a né slíkající se anatole :-)
Na mix si Aky sežeň někoho jiného. třeba by jsi konečně moch ukecat Kristýnu :-)
(ascunde) Dacă nu vrei ca ceilalţi utilizatori să vadă ce faci poţi să treci la modul pelerina de la Setări(doar cei care un statut de membru de la Cal Brain în sus) (pauloaguia) (arată toate sfaturile)