už to viem, stačilo mi pozrie do diskusného klubu, ktorý moderujem. pribudlo mi tam jedno tlačidlo vyhodi, takže budem vyhadzova škaredé príspevky :)
ale to tu už naozaj nepatrí
white: najmenej? a čo je pod¾a teba teda problém? Luisifer? Krecik: to mi neurobíš. ja sa tam dosánkujem až od východných susedov a ty sa na to vyflákneš kvôli lenivosti? odo dnes papaj vitamíny, ovocie, zdravé veci a uvidíš, ako sa ti bude chcie ís konečne na pivo
(ascunde) Ţineţi-vă ordine în căsuţa cu mesaje,arhivându-le pe cele importante şi ştergându le pe celelate cu opţiunea Şterge toate mesajele din căsuţa cu mesaje. (pauloaguia) (arată toate sfaturile)