Flake: Mno mama chtěla ráno vist na houby, takže by bylo fajn, když bych byl někdy doma tak, abych se na to ještě cca do osmi stihl krapánek vyspat....
Modificat de Flake (16. Septembrie 2005, 20:15:10)
Takze: Kdo jede z Olomouce, nech se dostaví zítra v 10:00 na olomoucké hlavní nádraží, jede nám to 10:26 a v Praze jsme v 13:44 .... Mohla by vyjít množstevní sleva :))
(ascunde) Tot pierzi prin depăşirea timpului?Mebrii cu statut de membru de la Cal Brain în sus pot beneficia de setările zilelor de vanţă. (pauloaguia) (arată toate sfaturile)