Nemělo to být náhodou ve středu 19. listopadu v Olomouci?
BTW. Kdo bude organizátor a zamluví hospodu? Já bohužel v ten den v Brně budu až pozdě a budu zcela jistě nepoužitelný na nějaké organizování. Každopádně moje brněnská asistentka by mohla něco zamluvit. Nějaké tipy? Brňáci?
(ascunde) Poţi să foloseşti HTML în mesajele tale sau dacă eşti un membru plătitor,poţi de asemenea folosii Editorul Bogat de Texte (pauloaguia) (arată toate sfaturile)