Nemělo to být náhodou ve středu 19. listopadu v Olomouci?
BTW. Kdo bude organizátor a zamluví hospodu? Já bohužel v ten den v Brně budu až pozdě a budu zcela jistě nepoužitelný na nějaké organizování. Každopádně moje brněnská asistentka by mohla něco zamluvit. Nějaké tipy? Brňáci?
(ascunde) Dacă limba de pe pagina ta se schimbă brusc doar fă click pe steagul ţării tale şi imediat va revenii la normal. (pauloaguia) (arată toate sfaturile)