Připomínám případným zájemcům zítřejší (pondělí 12.12.) punčový minisraz s kulturním programem v Olomouci na Horním náměstí (to je to dolejší) u pódia vedle orloje. Stánků s punčem v okolí jest přehršel, my tam budem od 17 do 18 hodin, prodlužovat se nebude, protože pak je ještě další program
(ascunde) Dacă cineva î-ti spue ceva intro limbă pe care nu o întelegi poţi cere ajutor Tabla de discuţii a Limbilor. (pauloaguia) (arată toate sfaturile)