pokud mi muz pohlida juniora a zdravi to dovoli, tak bych se na chvilku taky zastavila :) prece jenom jsem vas uz pekne dlouho nevidela .... a pocitam, ze od kvetna ani neuvidim :)
Předběžně je zamluven salonek na Stare poště. Za 14. dní se to ovšem musí potvrdit, a bylo by dobré, kdyby nás bylo minimálně 15. Zatím je nahlášeno 10 lidí.
white: tuším že je to Opletalova ulice na Václaváku. My tam byli jednou s Pepinem a Lenkou a posledně když byl sraz v Pze, tak jsme tam byli s těma, co dorazili vlakem, ještě před srazem
(ascunde) utilizează Notepadul pentru a vedea cum va arăta Profilul tău cu taguri html,înainte de aţi schimba profilul.(numai membrii plătitori) (rednaz23) (arată toate sfaturile)