pepinocz: Prej tam teď máte novou střechu na hospodě, tak zas takovej vidlákov to nebude! Ale někdy malá vesnička lepší jak velkoměsto. Nejsem proti, kde to navrhuješ????
To jsou otravove tady.:-) Za prve jste vedeli, ze mame navstevu, takze neni moc casu, za druhe se me tady snazi presvedcit jedna nejmenovana osoba, abych jeji fotky neuverejnoval.:-) Bohuzel ma smulu, i kdyz je to cenzor z nejvyssich.:-)
Nez se domluvim s Liquidem tak fotky prozatim jsou zde
(ascunde) Dacă vrei să selectezi o lăţime a benzii pentru a reduce suma informaţiilor apărute în pagină,încearcă să schimbi numărul jocurilor de pe pagina principalăşi numărul mesajelor afişate pe pagină,o poţi face de la Setări. (pauloaguia) (arată toate sfaturile)